Visa Classic. Карта Приватбанку для виведення WebMoney. Регламент - миттєве зарахування.

Для купівлі Webmoney пластикова карта не обов'язкова. При її наявності, Ви лише зможете понизити витрати на купівлю WebMoney, підключивши її до інтернет - банкигу Приватбанку - Приват24. Як підключитися до Приват 24 читаємо тут Підключитися до Приват24. Як одну з можливостей, можна використовувати переказ коштів на нашу карту при купівлі WebMoney, відповідно до реквізитів, що поступили для платежу у Ваш Keeper, після оформлення заявки на купівлю WebMoney. В цьому випадку Вам необхідно вибрати спосіб купівлі Webmoney - «На карту/рахунок Приватбанку» - «Через відділення банку». Після здійснення переказу, Вам доведеться повідомити оператора сервісу про оплату, і переказ WebMoney, буде завершений в ручному режимі.
Найбільш зручним і швидким ми вважаємо використання для купівлі WebMoney систему інтернет банкинга Приват24. Можливо Вам буде потрібен час на вивчення матеріалу про процедуру підключення до Приват24, але надалі цей спосіб для купівлі виправдає себе мінімальними комісіями банку за переказ і моментальне отримання титульних знаків WebMoney.

Миттєві карти. Карта Приватбанку для виведення WebMoney. Регламент - миттєве зарахування.

Для виведення WebMoney на карту Приватбанку бажано відкрити «Миттєву» або Visa Classic – як правило, кошти зараховуються вмить . Карту миттєвого випуску Ви можете отримати в будь-якому відділенні Приватбанку. Для цього треба звернутися до операціоніста Приватбанку і пред'явити цивільний паспорт і довідку про привласнення ідентифікаційного коду. При отриманні готівки з таких карт в банкоматі Приватбанку, комісія складе 1% а при розрахунках в торговельних мережах через термінали, комісія відсутня.

Існують зарплатні карти. Наш сервіс не рекомендує їх до використання для купівлі або продажу WebMoney із-за відсутності миттєвого зарахування в регламенті обслуговування таких карт банком. Кожен тип карт обслуговується за окремим регламентом відповідно до якого і відбувається списання або поповнення коштів, що знаходяться на них. Регламент обслуговування особисто Вашої карти треба уточнювати самостійно у відділеннях Приватбанку. Також з цього питання Вас проконсультують в службі підтримка клієнтів Приватбанку і користувачів інтернет - банкинга Приват24.

Наш сервіс не заохочує використання корпоративних карт. Платежі на користь юридичних осіб не здійснюються. Для виведення WebMoney на карту Приватбанку використовуйте тільки особисті карти.

Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат"Online". З 10.00 до 18.00 в буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Служба пiдтримки користувачiв Створити звернення до служби підтримки
Електронна пошта: Відправити електронний лист.