Що робити, якщо неможливо зробити поповнення або виведення з гаманця унаслідок помилки «Обмін на користь третіх осіб заборонений»?

Спершу перевірте, що при оформленні заявки на введення або виведення титульних знаків WebMoney, вказані особисті дані ідентичні вказаним у Вашому атестаті WebMoney. Є вірогідність, що Ви використовуєте не російський варіант написання П.І.Б. або при реєстрації в системі WebMoney використовували вигадані особисті дані. Перевірити особисту інформацію можна пройшовши авторизацію WebMoney Keeper на сайті passport.webmoney.ru. У будь-якому випадку для виправлення особистої інформації, Вам необхідно пройти процедуру зміни реєстраційних даних.

Подібні факти пов'язані з перевіркою даних на введення або виведення WebMoney, що проводиться самою системою WMT і пов'язані передусім з «Положенням про порядок використання системи WebMoney Transfer для обмінних операцій з фінансовими інструментами» (вступає у дію з 15 квітня 2010 р.).

Головний акцент положення робиться на те щоб введення або виведення титульних знаків WebMoney здійснювалося в інтересах тільки власника ідентифікатора, виключаючи участь третіх осіб.

Таким чином, система WebMoney практично припинить оборот коштів, отриманих протизаконним способом.
Рекомендації WMchanger:

1. Користувачам з атестатом псевдоніма необхідно пройти процедуру отримання формального атестата. При заповненні анкети на отримання формального атестата треба вводити особисті дані саме так, як вони вказані у Вашому паспорті.

2. Користувачам з формальним атестатом, особисті дані яких заповнені в атестаті латинськими буквами - пишіть в support WebMoney (support.webmoney.ru) з проханням змінити особисті дані відповідно до мовної розкладки, використовуваної при заповненні Вашого паспорта.

У користувачів з типами атестатів, що залишилися, проблем бути не повинно.

Про нові правила для обмінних пунктів WebMoney.