Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Про сервіс

З розвитком технологій в інформаційній сфері, структури, спрямовані на комерційну діяльність, отримали величезну кількість користувачів, які віддали перевагу онлайн-купівлі втомливим відвідуванням магазинів у реальному житті. Проте, незрівнянні позитивні якості систем електронної торгівлі з розрахунками за допомогою кредитних карт виявилися достатньою мірою небезпечними і складними для більшості користувачів.

Використання електронних платіжних систем дозволило понизити складність взаєморозрахунків між покупцями і продавцями, що представляють інтернет магазини. Зараз, дійсно не виникає необхідності у відвідуванні офісів, відділень банків, використанні різних систем грошових переказів. Щоб зробити купівлю необхідно усього лише придбати необхідну кількість титульних знаків ЕПС WebMoney і сплатити за товари або послуги в онлайн режимі, використовуючи алгоритми і процесинги надані web - ресурсами.

Завдання WMchanger - звести до мінімуму складність проведення будь-яких операцій з електронними грошима WebMoney, надати допомогу інтернет-магазинам в створенні інструментів для взаєморозрахунків з покупцями. Головна функція WMchanger - це обмін, введення і виведення електронних титульних знаків ЕПС WebMoney в Україні і СНД.

В найближчому майбутньому WMchanger введе в експлуатацію додаткові способи для введення і виведення титульних знаків WebMoney, що дозволить користувачам отримати ще більше зручності в операціях з ЕПС WebMoney і пов'язаних з ними розрахунками в системах електронної комерції.

Безпека використання WMchanger заснована на використанні рекомендованих програмних інтерфейсів WebMoney і банківських систем, що співпрацюють з нами. У програмній реалізації WMchanger не допускається зміна кодів програм наданих ЕПС WеbMoney і банківських систем. Оплата здійснюється тільки через ці інтерфейси - використовуючи бази цих вищезгаданих систем. А це означає, що платежі не зникнуть і не загубляться. Жоден скрипт не можна викликати безпосередньо - тільки через сторінки сайту, що не дозволяє використовувати програмну складову для спричинення збитку користувачеві або Сервісу. Усі форми захищені від css і csrf атак, тому зламати сайт зловмисникові буде дуже важко.

Зареєстровані користувачі мають доступ до закритої особистої зони WMchanger, де вони завжди можуть побачити історію своїх операцій з Сервісом. В усіх транзакціях вказаний коментар, що містить умови обміну. Оператори Сервісу в регламентований час, надають допомогу користувачам у питаннях виниклих у зв'язку з використанням WMchanger.
Переваги Сервісу обміну, введення, виведення титульних знаків WebMoney.
Навіщо потрібна реєстрація на сайті?
Тарифи на введення-виведення webmoney для фізичних осіб.
Информация о нашем местонахождении
Що потрібно зробити, щоб придбати титульні знаки Webmoney
Перед використанням послуг обмінного сервісу E-COM/WMchanger пропонуємо ознайомитися з правилами обмінного пункту.
Що потрібно зробити, щоб продати титульні знаки WebMoney
Способи розрахунків з клієнтами, регламент перерахувань на рахунки користувачів грошових переказів.
Ознайомтеся з Гарантіями Сервісу.
Сервис экстренной связи с оператором сайта в телефонном режиме. Используется в случае сбоев в работе платежных систем повлекших некорректную обработку операции или для информирования о экстраординарной ситуации связанной с действиями мошеннического характера.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru