Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Загальний опис алгоритму виведення webmoney


Процес виведення титульних знаків webmoney з системи (поповнення WM гаманця) реалізований через форму розрахунку на головній сторінці, в розділі «Заявка на обмін WEBMONEY». Послідовність дій для виведення webmoney досить проста і завжди супроводжується коментарями відносно формату заповнюваних полів. Коли користувач потребує додаткової інформації, у WebMoney Keeper поступають повідомлення відповідно до вибраного способу для виведення webmoney c гаманця. Оформляючи заявку користувач дістає доступ до тарифів, комісій та іншої потрібної йому інформації для того щоб зробити виведення webmoney. Для зручності користувача на головну сторінку поміщені інформери з інформацією про доступні резерви, курси обміну, поповнення та виведення webmoney, а також курсів банків України та НБУ.

Купити WM. - Інформери.

Порядок дій для виведення титульних знаків webmoney:

  1. На головній сторінці необхідно зробити розрахунок і заповнити форму на виведення webmoney (форма заявки стає доступною після виконання користувачем розрахунку і подальшого натиснення на кнопки «Обмін»). При заповненні полів форми обов'язково вказуйте достовірні дані. Зверніть увагу, що Сервіс не виводить кошти на користь третіх осіб.

  2. Поставте "галочку" в полі підтвердження ознайомлення з правилами роботи Сервісу і натисніть кнопку «Перевірити дані».

  3. При успішній перевірці стане доступна кнопка «Відправити заявку адміністраторові».

  4. Після отриманий заявки у Ваш WebMoney Keeper надійде повідомлення, яке коментує вибраний Вами спосіб виведення webmoney. У ньому будуть вказані початкова та результуюча суми регламент виконання переказу, ідентифікатор угоди.

  5. Якщо Ви вибрали не автоматичний спосіб виведення титульних знаків, то кошти будуть оброблені оператором Сервісу в ручному режимі у встановлені регламентом переказів строки.

  6. Після відправки коштів на реквізити користувача, в WebMoney Keeper користувача поступає повідомлення, що містить інформація про виконаний платіж.

За відсутності оплати, заявка видаляється в автоматичному режимі.

Покрокові інструкції про виведення webmoney.

Для тих, хто стикається із складнощами при виведенні webmoney, приводимо детальні покрокові алгоритми:

Як вивести webmoney на карту VISA Як вивести webmoney на карту Приватбанку Як вивести webmoney на рахунок в ОТП Банк
Як вивести webmoney на рахунок в Універсал Банк Як вивести webmoney на карту Укрсоцбанку Як вивести webmoney на карту Райффайзен Банк Аваль


Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат "Online". З 10.00 до 18.00 у буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Телефони WMchanger:  
 
МТС : (380) 50-779-26-00
Київстар : (380) 67-285-68-78
Лайф : (380) 93-750-82-53
Білайн : (380) 68-732-07-34
Електронна пошта: Відправити електронний лист.
 

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru