Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Гарантії Сервісу

Нам цікавий кожен користувач WMchanger.com. Прагнення Сервісу - надати користувачам системи WebMoney якісні і професійні послуги у сфері обміну, поповнення і виведення титульних знаків WebMoney. Розуміємо, що будь-який аргумент з нашого боку, що стверджує про гарантовані і безпечні послуги Сервісу може бути підкріплений лише Вашою позитивною думкою, заснованою на особистому досвіді.

* Юридичні гарантії


Наша організація зареєстрована у встановленому порядку юридичною особою, основною метою діяльності якої є надання послуг з обміну, поповнення і виведення титульних знаків WebMoney.
Відповідно до законодавства РФ і України відношення з користувачем будуються на основі договору на поступку прав вимоги на титульні знаки, що приймається користувачем в цифровому виді. Кожен договір має унікальний номер, дату і опис порядку поступки майнових прав.

Гарантуємо, що скориставшись нашими послугами, Ви не порушите законодавства і не робитимете нічого протизаконного. Ви укладете цілком законну угоду в повній відповідності із законодавством РФ і України, де кожна із сторін відповідає по своїх зобов'язаннях. Ми укладаємо з користувачем договір, заснований на Цивільному Кодексі РФ.(ст. 433 ЦК РФ) і Цивільному Кодексі України (ст. 512 ЦК України).

Якщо Ви бажаєте мати письмові гарантії (договір), то укласти його з нами Ви можете, приїхавши в наш офіс в Дніпропетровську. Укладання і завірення договору відбувається в нотаріальній конторі і має усю повноту сили законного документу.

* Гарантії в системі WebMoney


Ідентифікатор у системі WebMoney (WMID 293064516288), що використовується Сервісом діє на користь юридичної особи і має підтвердження про це на сайті Центру Атестації.
Сайт Сервісу WMchanger.com зареєстрований в каталозі ресурсів системи WebMoney - Мегасток. Ця реєстрація ще раз підтверджує офіційність дій Сервісу.
Ви завжди маєте можливість перевірити наявність претензій і відгуків на WMID Сервісу WebMoney Arbitrage
Нас можна знайти на офіційному сайті WebMoney серед інших обмінних пунктів системи WebMoney.
Доступні відгуки про сайт WMchanger.com в WebMoney Advisor - додатку розробленому для користувачів системи WebMoney Transfer.

* Ми гарантуємо:


* Виконання наших зобов'язань перед користувачем відповідно до договору і угоди з користувачем.
* Проведення угод відповідно до тарифів існуючими на момент укладення договору.
* Терміни проведення операцій відповідно до регламенту переказів.
* Надання технічної підтримки і консультацій по функціонуванню Сервісу.
* Безкоштовне і термінове виправлення можливих недоліків в роботі Сервісу відносно призначеного для користувача інтерфейсу.
* Конфіденційність яка забезпечується по відношенню до даних будь-якого користувача будь-якої держави. Виняток становлять рішення суду України, запити прокуратури по відкритих кримінальних справах відносно користувача і запит від Арбітражу WebMoney на надання інформації.


Ми не беремося за усі можливі способи надання послуг у сфері обігу електронних грошей і не надаємо послуг з електронними грошима на відміну від титульних знаків WebMoney. Якщо надані послуги здадуться Вам якості не відповідної описуваному в угоді з користувачем або регламенту переведень Ви можете зажадати відміни договору і повернення коштів. Який-небудь обман з нашого боку категорично виключений. Ми піклуємося про репутацію Сервісу. Економічний розрахунок ведеться, передусім, на довгострокове функціонування Сервісу і залучення постійних користувачів. Робота Cервіса не ведеться однією людиною. Кожен співробітник Сервісу зайнятий тільки своїми професійними обов'язками. Сервіс включає адміністраторів сайту, операторів служби підтримки, операторів чату, технічних фахівців, адміністративний юридичний ресурс.

Іншими словами ми даємо гарантію на усі послуги, що надаються у рамках Сервісу WMchanger.com, а у разі виникнення збоїв у платіжних систем за межами Сервісу - гарантуємо надання допомоги і підтримку користувача до з'ясування ситуації і вирішення виниклих питань. Грунтуючись на своєму досвіді роботи в системі електронних платежів, ми твердо впевнені, що зможемо допомогти в будь-якій ситуації.


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru