Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Реєстрація нового користувача.

Реєстрація на сайті WMchanger.com є безкоштовною і є необхідною умовою для надання розширених послуг обміну користувачам. Реєстрація дає додаткові можливості при роботі, такі як:

* Можливість використання персональних підвищених лімітів на суми і кількість угод (замість еквіваленту 250wmz/usd і 10 угод у добу для незареєстрованих користувачів).
* Можливість використовувати приховані за умовчанням способи введення - виведення титульних знаків WebMoney (PrivatMoney, Western Union, MoneyGram, Укрсоцбанк, Універсал Банк, готівка. Після реєстрації Вам необхідно повідомити листом з сайту про намір використовувати один з недоступних за умовчанням методів).
* Можливість контролю за станом угод в "Особистому кабінеті".

Як пройти реєстрацію на сайті

1. Заповните форму реєстрації користувача, після чого на вашу адресу електронної пошти буде відправлено автоматичний лист з посиланням підтвердження реєстрації.

Уважно віднесіться до заповнення поля «e-mail», оскільки у разі помилки при вказівці електронної адреси, ви не отримаєте листа з кодом підтвердження і не зможете завершити реєстрацію на сайті.

2. Після отримання електронного листа, відкрийте сторінку підтвердження реєстрації і вкажіть у формі ваш пароль.
3. При необхідності, відредагуйте Ваші реєстраційні дані та інформацію вособистому кабінеті.

У разі виникнення питань або проблем з реєстрацією на сайті, звернетеся в в службу підтримки листом з сайту або зателефонуйте за телефонними номерами Сервісу.

Угода користувача

Політика конфіденційності

Усі умови і цілі збору, зберігання, захисту, обробки і поширення інформації про користувачів Сервісу визначені в документі «Угода користувача».
«4.3. При оформленні заявок на операції введення-виведення, Сервіс надає форми, при заповненні яких вважається обов'язковим зміст особистих даних користувача. До таких даних відносяться: серія і номер паспорта, прізвище, ім'я, по-батькові, індивідуальний податковий номер. За відсутності такої інформації в заявках - Сервіс відмовляє користувачеві в подачі заявки.»

Як видалити мої дані

Видалення персональних даних неможливе. Інформація про угоди зберігається увесь період функціонування Сервісу.

Реєстрація на сайті не накладає на користувача яку-небудь юридичну або адміністративну відповідальність, за винятком випадків шахрайства. У випадках отримання запиту від Арбітражу WebMoney або рішення суду - Ваші персональні дані і інформація про діяльність усередині Сервісу негайно передається по місцю вимоги. В результаті запитів інших організацій, на Вашу інформацію накладається статус конфіденційності. Реєстрація дає Вам можливість отримання привілеїв, і ідентифікує Вашу особу усередині Сервісу. Ніхто, окрім Вас, не зможе залишити повідомлення від Вашого імені або зробити операцію.


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru