Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Додаток 3 до Угоди про трансфер майнових прав цифровими титульними знаками.
ПОВІДОМЛЕННЯ про РИЗИКИ:

Пропоновані товари і послуги надаються не за замовленням особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що робить послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, що експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь в наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність.

Атестація зроблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особу. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми яким-небудь чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.

УГОДА КОРИСТУВАЧА З СЕРВІСОМ EL.Commerce / Wmchanger (http://wmchanger.com).
Загальне положення.

Всі розрахунки в інтернет проекті Wmchanger здійснюються за допомогою титульних знаків Webmoney (WM), що не є грошовими коштами (валютою) якої-небудь держави.
У зв'язку з вищесказаним, поняття «электронні валюти», «iнтернет грошi», «електроннi грошi», «придбання», «продаж», «ціна», «вартiсть», «комiсiя», «курс», «тарифи» та інші, похідні від них або подібні до них, використанi в даному регламенті, і в будь-яких інших розділах даного web-ресурсу, застосовуються виключно для зручності слововживання і не можуть розумітися, як позначення проведення того, що іменується суворими правовими термінами «обмін валют», «придбання», «продаж» і т. д., а також інших дій, пов'язаних з фінансовими операціями.
Всі обміни, що відбуваються, є не більше ніж поступка прав вимог на титульні знаки Webmoney і регламентуються положенням Webmoney Transfer і цивільно-правовим кодексом України.


Цей документ, що надалі називається Угода, описує умови надання послуг обмінним сервісом Wmchanger. Перед початком використання послуг сервісу, Користувач зобов'язаний ознайомитися і прийняти всі положення, вказані в Угоді. Якщо ж Користувач не згоден з правилами обмеженнями і іншими умовами співпраці, викладеними в Угоді, він не має права проводити операції обміну в сервісі Wmchanger.

Дiюча версія Угоди розташована для публічного доступу за адресою: http://wmchanger.com/text/about_service/rules/agreement.html. Адміністрація сервісу Wmchanger має право в однобічному порядку змінювати деякі положення Угоди без повідомлення про це Користувача. Зміни набирають чинності з моменту публікації їх на сайті.

Терміни і визначення:


1.1 WMchanger – автоматичний обмінний пункт, розташований за адресою: www.wmchanger.com, надалі іменований Сервіс.

1.2 Права вимоги (далі також скорочено – «ПВ») – права вимоги до третьої особи в рамках цiєї Угоди передаються (поступаються) згідно ст. 512 Цивільні Кодекси України.

1.3 Система WebMoney Transfer (далі – «Система») – автоматизована система, що використовується Сторонами в цілях виконання своїх зобов'язань за Угодою для кількісного обліку ПВ, якими володіє КРЕДИТОР і інші користувачі Системи. Опис, правила використання та інша інформація щодо Системи, розташовані на офіційному інтернет-сайті www.webmoney.ru

1.4 Користувачі Системи – (далі – «КС») фізичні особи, які пройшли реєстрацію в Системі за встановленою процедурою.

1.5 Реквізит – обліковий запис користувача в Системі на якому фіксується інформація про кількість Титульних знаків.

1.6 Титульні знаки (далі – «Т.З»)– одиниці обліку ПВ, що візуально відображуються на Реквізиті, яким володіє власник цього Реквізиту.

1.7 Послуги Сервісу – операції по введенню-виведенню і обміну титульних знаків системи Webmoney.

1.8 Платіжна система – програмний продукт, створений третьою стороною, є механізмом реалізації обліку титульних знаків і організації обміну між Користувачами.

1.9 Платіж - переказ коштів від платника до одержувача в поступку ПВ відповідно до Угоди.

 
2. Введення


2.1. Представлена Угода є регламентуючим документом, який регулює стосунки між Сервісом і Користувачем. Даною Угодою відміняються всі домовленості, які виникали раніше між сторонами по даному предмету.

2.2. Представлена Угода не відміняє законодавства країн, в яких зареєстрован Сервіс і знаходиться Користувач. У разі визнання чинним Законодавством фактів, згідно яким Користувач не може скористатися послугами Сервісу, подальше використання функцій Сервісу Користувачем визнається нелегальним і забороняється Угодою.

2.3. Сервіс надає повну гарантію надання конфіденційності інформації про операції, проведені Користувачем. Конфіденційна інформація може бути представлена лише на вимогу державних органів, які мають відповідні повноваження а також представникам Платіжних систем при наданні ними відповідного документального підтвердження про законність підстав.

3. Предмет угоди.


3.1 Предмет представленої Угоди – дії СЕРВІСУ, пов'язані з поступкою прав вимоги титульних знаків електронної платіжної системи Webmoney.

3.2. Сервіс співпрацює з усіма Користувачами, не перевіряючи при цьому історію і правомірність поступок прав вимог титульних знаків системи отриманих від інших Користувачів. Сервіс не здійснює контроль за фінансовими операціями, що проводяться Користувачем.

3.3. Сервіс не несе відповідальності за неправочинне, невірне використання можливостей Платіжної системи, що надаються, а також за факти зловживання Користувачем функціональними можливостями Платіжної системи. Сервіс не є стороною, що представляє інтереси, як Користувача так і Платіжної системи. Виняткову відповідальність за здобуття фінансових коштів по поступках прав вимог на титульні знаки системи Webmoney або титульних знаків системи Webmoney, передані в розпорядження Сервісу, несуть фінансові установи і Платіжна система. Іншими словами, Сервіс не несе відповідальності по угодах не сплачених з вини платіжних систем.

3.4. Операція по поступці прав вимог на володіння титульними знаками Webmoney Користувачем або Сервісом і що є завершеною, вважається такою, що не відміняється. Користувач не може вимагати відміни операції, яка була виконана раніше.

3.5. Сервіс має право на відміну або призупинення операції в процесі виконання, за умови отримання від відповідних державних уповноважених організацій виконавчої влади офіційного письмового підтвердження про неправочинність володіння Користувачем фінансовими коштами. В цьому випадку, Сервіс припиняє співпрацю з Користувачем.

3.6. При фактах порушення Користувачем пунктів цієї угоди, Сервіс має право на зупинку операції, що виконується.

3.7. Сервіс має виняткове право на відміну (переривання) фінансової операції, що виконується, без пояснення причин Користувачеві.

3.8. Сервіс має право на відмову у наданні послуг служби підтримки користувачам з атестатом псевдоніма і вимогу отримати атестат не нижче формального із завантаженими і перевіреними Центром Атестації WebMoney електронними копіями паспорта.

4. Про функціонування Сервісу.


4.1. Подача заявки і переказ титульних знаків WebMoney або коштів по вимогах поступки прав володіння ними, Користувач робить тільки через програмні інтерфейси Сервісу, здійснюючи контроль над операцією, що проводиться, і отримуючи довідкову інформацію про хід процесу. При необхідності уточнення стану руху по конкретних транзакціях не зафіксованих користувачем в період часу, що регламентується Сервісом, Користувач гарантовано супроводжується інформацією і консультацією служби підтримки користувачів Сервісу, звернувшись в телефонному режимі за номерами служби підтримки клієнтів Сервісу в робочий час Сервісу служби підтримки Користувачів. Сервіс не гарантує постійну і безперебійну роботу онлайн чату служби підтримки Сервісу і не позиціонує онлайн чат, як засіб для використання комунікації між Користувачем і Сервісом.

4.2. Регламент функціонування Сервісу доступний для публічного ознайомлення і є невід'ємним від цієї Угоди документом регулюючим діяльність Сервісу.

4.3. При оформленні заявок на операції введення-виведення, Сервіс надає форми, при заповненні яких вважається обов'язковим зміст особистих даних користувача. До таких даних відносяться: серія і номер паспорта, прізвище, ім'я, по-батькові, індивідуальний податковий номер. За відсутності такої інформації в заявках - Сервіс відмовляє користувачеві в подачі заявки.

4.4. Використовуючи інтерактивні форми реєстрації на сайті, оформлення заявок, подачі звертань до служби підтримки, поштову форму, форуми та інші функціональні розділи сайту, що вимагають введення особистих даних користувача - користувач погоджується з тим, що будь-які персональні дані, надані користувачем, зберігаються у базі даних сервера сайту WMCHANGER.COM передчасно і не підлягають видаленню..

4.5. У зв'язку з вимогами системи WebMoney, спрямованими на протидію операціям шахрайського характеру - в якості застережливої міри Сервіс призупиняє операції, у яких виявлена розбіжність в реквізитах Прізвища Імені власника ідентифікатора і Прізвища Імені власника банківської карти/рахунку і передає інформацію в Арбітраж системи WebMoney з проханням тимчасово блокувати дії такого учасника до з'ясування справжньої суті і мотиву такої транзакції.
Продовження транзакції або повернення коштів можливо тільки у разі успішного вирішення ситуації в Арбітражному Сервісі.

4.6. При виникненні події описаної у п.4.5 - при поверненні коштів Сервіс утримує штраф 50 WMZ.

1стор.

перейти до сторінки №2 Угоди"

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru