Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Як отримати персональний атестат

СПОЧАТКУ ПОДАЄТЕ ЗАЯВКУ, ДАЛІ ПРОВОДИТЕ ОПЛАТУ І ЧЕКАЄТЕ КОЛИ В KEEPER З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ РЕЄСТРАТОР. ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЗВОНИТИ І УТОЧНЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ НЕ ТРЕБА. УСЕ, ЩО ВАМ НЕОБХІДНО, Є НА ЦІЙ СТОРІНЦІ.
 • Зайдіть у Центр атестації.
 • На сторінці, що відкрилася, виберіть пункт Отримати атестат, або відразу пройдіть по цьому посиланню. Авторизуйтеся під тим WMID, який хочете атестувати.
 • Заповніть анкету.
  Усю необхідну інформацію і паспортні дані вводьте акуратно, без скорочень, точно, як в паспорті.. Заповнювати анкету треба повністю російською мовою, включаючи поля "Ким виданий паспорт" і усі інші. Якщо Ви вже заповнювали цю анкету раніше - перевірте ще раз правильність її заповнення!
  Правильне заповнення анкети (клікніть для збільшення)
  УВАГА! Заповнення полів "Місце постійної реєстрації" (Місто та Адреса) для українських паспортів обов'язкове.
  УВАГА! Якщо ви хочете щоб поле "ІПН" було завірене, заповніть його в анкеті.
  Приклад абсолютно правильного заповнення анкети дивитесь на скріншоті. При неправильному заповненні анкети у мене будуть зауваження, і Вам треба буде їх виправляти. Через це отримання атестату може затягнутися. Заощадьте свій час і заповніть, будь ласка, усе правильно і акуратно з першого разу!
 • У розділі "Отримання нового атестата" натисніть Персональний атестат.
 • У списку реєстраторів, що відкрився, знайдіть WMID 293064516288 і натисніть посилання отримати атестат.
 • Поверніться в панель управління і сплатите вартість атестату (30 WMZ) - через посилання сплатити.
  Оплачуйте атестат до передачі документів, а не після. Це значно заощадить час видачі атестата. До речі, Ви можете у будь-який момент повернути гроші, натиснувши посилання "відкликати заявку".
  Оплата можлива тільки через Центр Атестації. Інші форми оплати неможливі і обговорення питань альтернативної оплати не вітається!
 • Атестат може бути виданий після особистої зустрічі з Вами.
  ВИДАЧА АТЕСТАТІВ БЕЗ ОСОБИСТОЇ ЗУСТРІЧІ НЕМОЖЛИВА!!!
  • Для особистої зустрічі, Вам необхідно подати заявку на отримання персонального атестата і дочекатися коли з Вами зв'яжеться реєстратор по внутрішній пошті WMkeeper.
   Писати на e-mail і дзвонити на номери телефонів, вказані на головній сторінці сайту, звертатися в чат онлайн або службу підтримки, немає необхідності. Питаннями видачі персональних атестатів займається особисто реєстратор.
   Попередня співбесіда і призначення часу зустрічі визначається листуванням в WMkeeper реєстратором.
   Особиста зустріч відбувається в Дніпропетровську. На зустріч необхідно узяти з собою:
   1) паспорт (пред'являється)
   2) копію довідки про привласнення ІПН (це за бажанням, якщо копія ІПН не надана, то відповідне поле в атестаті просто не буде завірено).
Після видачі атестату, він відразу починає діяти і Ви отримуєте усі права в системі, які він дає. На статус «Вторинна перевірка ще не зроблена» не звертайте уваги. Приблизно раз на квартал я відправляю усі атестаційні документи, що накопичилися, в Центр Атестації (Москва), де вони проходять формальну вторинну перевірку, як того і вимагає Регламент.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru