Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Навіщо необхідно отримувати атестат?

WM-атестат - це свідоцтво, що видається в цифровому виді учасникові системи, який надав в Центр атестації свої персональні дані . Фізично атестат є одним з атрибутів WM-ідентифікатора і означає його вищий статус в системі по відношенню до не атестованих (псевдонімних) учасників. Отримуючи атестат, учасник WebMoney Transfer добровільно відмовляється від своєї псевдонімності в системі, декларуючи намір не порушувати інтереси інших учасників. Перегляд WM-атестата будь-якого учасника системи WebMoney Transfer робиться через сайт Центру атестації.

Технологія WebMoney Transfer дозволяє власникові WM-ідентифікатора самостійно визначати свій статус в системі в якості фізичної або юридичної особи. При цьому як фізичні, так і юридичні особи, повідомляючи про себе певну інформацію і надаючи копії відповідних документів, мають можливість встановлювати чи будуть ці дані загальнодоступними або доступними тільки адміністрації Центру атестації.

Чим вище статус WM-атестата учасника, тим ефективніше його бізнес в Мережі, тим більша кількість сервісів пропонує йому система WebMoney Transfer. Для власників інтернет-магазинів, ігрових порталів, рекламних майданчиків і будь-яких інших ресурсів, що надають платні послуги в Мережі, WM-атестат служить важливою маркетинговою перевагою, підтвердженням їх вищого статусу в системі. Для користувачів інтернет-ресурсів атестат забезпечує можливість отримання (чи надання) кредитів, відкриває доступ до online-сервісів, інтернет-бірж, інформаційних ресурсів, що вимагають персональної ідентифікації клієнтів.br /> Будь-який учасник системи може розмістити на своєму сайті символічне зображення, що підтверджує наявність у нього WM-атестата певного типу, з посиланням на відповідну сторінку сайту Центру атестації (детальніше)

Обговорення статті у форумі

13.08.11 15:41 vai5656

C какими аттестатами можно иметь интернетмагазины?

Переглянути всі коментарі у режимі форуму. Всього коментарів: 2


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru