Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Visa Classic. Карта Приватбанку для виведення WebMoney. Регламент - миттєве зарахування.

Для купівлі Webmoney пластикова карта не обов'язкова. При її наявності, Ви лише зможете понизити витрати на купівлю WebMoney, підключивши її до інтернет - банкигу Приватбанку - Приват24. Як підключитися до Приват 24 читаємо тут Підключитися до Приват24. Як одну з можливостей, можна використовувати переказ коштів на нашу карту при купівлі WebMoney, відповідно до реквізитів, що поступили для платежу у Ваш Keeper, після оформлення заявки на купівлю WebMoney. В цьому випадку Вам необхідно вибрати спосіб купівлі Webmoney - «На карту/рахунок Приватбанку» - «Через відділення банку». Після здійснення переказу, Вам доведеться повідомити оператора сервісу про оплату, і переказ WebMoney, буде завершений в ручному режимі.
Найбільш зручним і швидким ми вважаємо використання для купівлі WebMoney систему інтернет банкинга Приват24. Можливо Вам буде потрібен час на вивчення матеріалу про процедуру підключення до Приват24, але надалі цей спосіб для купівлі виправдає себе мінімальними комісіями банку за переказ і моментальне отримання титульних знаків WebMoney.

Миттєві карти. Карта Приватбанку для виведення WebMoney. Регламент - миттєве зарахування.

Для виведення WebMoney на карту Приватбанку бажано відкрити «Миттєву» або Visa Classic – як правило, кошти зараховуються вмить . Карту миттєвого випуску Ви можете отримати в будь-якому відділенні Приватбанку. Для цього треба звернутися до операціоніста Приватбанку і пред'явити цивільний паспорт і довідку про привласнення ідентифікаційного коду. При отриманні готівки з таких карт в банкоматі Приватбанку, комісія складе 1% а при розрахунках в торговельних мережах через термінали, комісія відсутня.

Існують зарплатні карти. Наш сервіс не рекомендує їх до використання для купівлі або продажу WebMoney із-за відсутності миттєвого зарахування в регламенті обслуговування таких карт банком. Кожен тип карт обслуговується за окремим регламентом відповідно до якого і відбувається списання або поповнення коштів, що знаходяться на них. Регламент обслуговування особисто Вашої карти треба уточнювати самостійно у відділеннях Приватбанку. Також з цього питання Вас проконсультують в службі підтримка клієнтів Приватбанку і користувачів інтернет - банкинга Приват24.

Наш сервіс не заохочує використання корпоративних карт. Платежі на користь юридичних осіб не здійснюються. Для виведення WebMoney на карту Приватбанку використовуйте тільки особисті карти.

Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат"Online". З 10.00 до 18.00 в буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Служба пiдтримки користувачiв Створити звернення до служби підтримки
Електронна пошта: Відправити електронний лист.
 

Обговорення статті у форумі

16.03.12 10:56 lelja87

Возможно ли привязать карту Мгновенная Приватбанка, если она неименная?

16.03.12 11:10 ecom_wm

Ольга, раскройте вопрос.
Привязать где?

Если вы имели в виду возможность вывода титульных знаков wmt на не эмбоссированные карты, в соответствии с алгоритмом работы сайта - наличие на карте имени владельца не обязательно, а вот идентификация карты конкретному физ лицу - обязательна. Т.е. виртуальные счета, карты виза интернет и другие, по которым не возможно установить владельца карты мы не обслуживаем.
Сервис работает в автоматическом режиме, каждый раз получая ответ о возможности операции от серверов вебмани и процессинговых центров.
О процедуре привязки карт в системе вебмани читайте здесь
 http://wmchanger.com/text/help/faq/attcadrd.html, если материал устарел и вам необходимо больше информации - постарайтесь ее получить на офф. сайте системы WebMoney
С уважением, support wmchanger.com

16.03.12 11:55 lelja87

я имела в виду возможно ли привязать данную карту в системе вебмани для последующего вывода на нее средств через wmchanger.com

16.03.12 12:28 ecom_wm

В таком случае, вам нужно уточнить актуальную информацию по этому вопросу в саппорте системы webmoney.
Если существуют какие-либо ограничения - вам там подскажут. Мы же ориентируемся только на ответ серверов систем, в т.ч. и вебмани.
Какой-либо технической формулировки по этому вопросу, у операторов службы поддержки wmchanger.com пока нет.
Резюмируя, повторимся - сайт работает в автоматическом режиме и получает автоматические директивы от других систем.
А из точно известного:
«в соответствии с алгоритмом работы сайта - наличие на карте имени владельца не обязательно, а вот идентификация карты конкретному физ лицу - обязательна. Т.е. виртуальные счета, карты виза интернет и другие, по которым не возможно установить владельца карты мы не обслуживаем.»

Переглянути всі коментарі у режимі форуму. Всього коментарів: 4


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru