Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Купити WebMoney через Приват24 - помилка платежу.Купити WebMoney через Приват24 - помилка платежу.

Один з автоматичних способів для того щоб моментально купити WebMoney - це можливість купити WebMoney через інтернет банк Приватбанку - Приват24. Цей спосіб цікавий усім користувачам, які мають реєстрацію в інтернет банку Приват24. WMchanger реалізував прийом платежів через Приват24, використовуючи надані Приват24 автоматизовані платіжні інтерфейси.

Використовуючи Приват24 і Wmchanger, користувачі мають можливість поповнення гаманців WebMoney у будь-який час доби. Як правило, поповнення WebMoney через Приват24 відбувається вмить і відразу після проведення платежу WebMoney зараховується на гаманець користувача.

У дуже окремих випадках автоматизовані інтерфейси не здатні коректно визначити факт проведеного платежу. Досягається цей стан через погані канали зв'язку, тимчасові обмеження на оформлення платежу і оплати, і в інших не стандартних випадках.

ЧЩо робити користувачеві, якщо скориставшись способом поповнення WebMoney через Приват24, провівши платіж він не отримав свої титульні знаки WebMoney:

1. Переконаєтеся, що платіж дійсно проведений.


Для перевірки проведення платежу в Приват24, пройдіть по посиланню «Платежі» - «Архів платежів» і знайдіть рядок з випискою про Ваш платіж зі статусом «Проведений». Якщо такий запис є і баланс рахунку зменшився на суму оплати - зв'яжіться з підтримкою WMchanger і повідомите про збій, що стався.

2. Платіж зі статусом «Забракований»:


Якщо після проведення платежу в оплату WebMoney через Приват24 у Вас виникає помилка, платежу привласнюється статус «Забракований» - зверніться у службу підтримки Приват24 за роз'ясненням ситуації. Після отримання допомоги, повторіть платіж знову, оформивши нову заявку на купівлю WebMoney на головній сторінці WMchanger.com в розділі «Заявка на обмін WebMoney».

У більшості випадків 99.9% автоматичне поповнення WebMoney через Приват24 працює без збоїв. Якщо у Вас склалася одна з ситуацій описаних вище - дійте згідно з описами відповідно до виниклих помилок. Якщо у Вас бракує навичок для з'ясування статусу платежу і Вам не ясна причина по якій WebMoney не були Вам зараховані - звертайтеся в службу підтримки WMchanger.

Часто виникаючі помилки при роботі з Приват24.

ПОМИЛКА ОПИС / РЕКОМЕНДАЦІЇ
Помилка процесинга: FR0051 Закінчився термін дії карти.
Зверніться до банку для продовження терміну карти. Замовте перевипуск.
Помилка процесингаа: FR0068 Карта/рахунок не активна.
Пройдіть процедуру активації і дочекайтеся регламентних термінів активації банківського продукту.


Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат "Online". З 10.00 до 18.00 в буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Служба пiдтримки користувачiв Створити звернення до служби підтримки
Електронна пошта: Відправити електронний лист.
 


Довідкова інформація по інтернет банкингу Приватбанку (Приват24):
 
Пряме посилання на реєстрацію або підключення до Приват24: Реєстрація/підключення в Приват24
Пряме посилання на службу підтримки клієнтів Приват24. Чат "Online": Онлайн-консультації в Приват24
Телефони Приват24: Безкоштовний телефон: 8-800-500-00-30
 
телефон : (380) 562-390-000
факс : (380) 562-390-271
Електронна пошта: hotline@pbank.com.ua
 

Обговорення статті у форумі

21.06.12 08:07 karina2001

скажите пожалуйста, получила новую карту и не вижу по ней движения средств, така как она не добавляется  в аккаунт, заявку дважды отправила через страницу в привате 24 , звонила оператору они ответили, что помочь не могут, хотя карта активирована и средства есть, подскажите куда обратиться?

21.06.12 08:32 ecom_wm

Здравствуйте Светлана!

Ваш вопрос относится к работе интернет банка Приват24. Мы никаким образом не можем как-либо комментировать или влиять на процессы происходящие в неподвластной нам структуре.)
В приват24 есть чат службы поддержки пользователей. Попробуйте обратиться туда. Опишите ситуацию, думаем, что вам помогут.

С уважением, support wmchanger.com

Переглянути всі коментарі у режимі форуму. Всього коментарів: 2


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru