Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська
Говорячи про процедуру завантаження електронних цивільного паспорта в Центр атестації системи WebMoney, передусім помітимо, що в проходженні цієї процедури має бути зацікавлений кожен учасник системи. Завантаження і подальша перевірка зображень паспорта дає можливість користувачеві використовувати сервіси системи по безперешкодному поповненню WM-гаманця і виведенню титульних знаків webmoney з системи на карту банку, через систему грошових переказів, у готівку і т. д.

Оператори Сервісу WMchanger.com часто отримують пропозиції про виведення коштів без перевірки зображень паспорта Центром атестації. Ця ситуація повторюється щодня і щодня оператори мають намір роз'яснювати користувачам про неможливість здійснення процедур введення - виведення WebMoney в обхід алгоритмів верифікації системи. Аргументи про існування інших сервісів, що дозволяють користувачеві обійти правила системи WebMoney відносно діяльності обмінних пунктів, лише підтверджують, що ще існує деяка кількість «чорних» обмінників, які намагаються усіма доступними засобами порушити існуючі положення.

Проте, якщо користувач системи зацікавлений в наданні стабільних і якісних послугах з введення і виведення титульних знаків, він ніколи не скористається сумнівною пропозицією провести операцію «за спрощеною» схемою. Такі дії можуть привести до блокування WMID не лише того, хто робить такі послуги, але і WMID самого користувача. Результатом спроб порушення положень, з великою вірогідністю може бути довге листування з Арбітражем системи і в гіршому результаті - відмова в обслуговуванні.

Тому рекомендуємо виконати усі вимоги системи перевірки даних, що стосуються користувача, використовувати для введення і виведення коштів тільки офіційно зареєстровані обмінні пункти системи. У випадку якщо Вам пропонують вивести кошти без перевірок, використовуючи прямі перекази з гаманця на гаманець - відмовтеся.

З 15 квітня 2010 року набули чинності нові правила про порядок здійснення обмінних операцій в системі WebMoney. Введення, виведення, обмін webmoney на користь третіх осіб заборонений. Це означає, що тільки власник wm - гаманців може поповнювати їх зі своєї банківської карти, готівкою через системи грошових переказів, через відділення банку і так далі. Здійснювати виведення webmoney власник wm-гаманця може тільки на свої банківські карти, рахунки, на свої персональні дані через систему грошових переказів і так далі.

Окрім цих вимог, для того щоб не було проблем при здійсненні введення, виведення webmoney, учасникові системи WebMoney необхідно отримати? як мінімум формальний атестат. Персональна інформація у формальному атестаті мають бути заповнені російською мовою. Латиницею дані заповнюють іноземні громадяни. У тому випадку, якщо дані у формальному атестаті відрізняються від даних в паспорті, необхідно звернутися в Центр атестації з проханням змінити дані на російську мову. Також необхідно Також необхідно на https://passport.webmoney.ru/asp/Upload.asp і дочекатися їх перевірки. У тому разі якщо немає можливості зробити електронні кольорові копії значимих сторінок паспорта за допомогою сканера, можна їх сфотографувати.

Зображення має бути чітким, інформація - легко читатися. Центр Атестації регламентує перевірку документів 2 днями. Документи можуть пройти перевірку впродовж декількох годин, іноді час перевірки затягується на 3-10 днів. Власникам початкових атестатів, що пройшли вторинну перевірку і персональних атестатів і вище, завантажувати кольорові копії значимих сторінок паспорта на passport.webmoney.ru не потрібно.

Для того щоб завантажити електронні копії копії значимих сторінок паспорта, необхідно:

За допомогою сканера створити файли зображень паспорта або сфотографувати 1,2 сторінки і прописку і зберегти їх на комп'ютері

Запустити WebMoney Keeper

Зайти у панель управління атестатом і пройти авторизацію WebMoney Keeper.

Прочитати вимоги до завантажуваних документів (вони мають бути у форматі GIF або JPG і не перевищувати 1 Мб)

Завантаження електронних копій паспорта у Центр атестації passport.webmoney.ru Крок 1 (Натисніть для збільшення)
У кроці №1 натиснути «Огляд» або Browse (залежно від типу програмного забезпечення) і вибрати 1 файл зображення натиснути «Відкрити» і на сторінці завантаження документу натиснути «Завантажити файл»

Завантаження електронних копій паспорта у Центр атестації passport.webmoney.ru Крок 2


У кроці №2 вкажіть назву документу - «паспорт» В якості мети завантаження документу виберете «Інше»

Завантаження електронних копій паспорта у Центр атестації passport.webmoney.ru Крок 3


Натисніть «Завершити завантаження»

Використовуючи цю інструкцію, завантажте значимі сторінки паспорта, що залишилися.

Після завантаження документів, необхідно буде дочекатися їх перевірки операторами Центру атестації. Ви отримаєте повідомлення в WebMoney Keeper або на e-mail про те, що Ваші документи пройшли перевірку. Завантажувати документи потрібно тільки 1 раз. Після цього Ви безперешкодно зможете вводити і виводити webmoney з системи. Якщо 2 дні з моменту завантаження зображень паспорта пройшло, але Ви не отримали повідомлення, Ви можете оформити заявку на головній сторінці сайту і якщо форма Вас пропустить, це означає, що зображення паспортних даних пройшли перевірку. Прохання віднестися з розумінням до цих вимог системи WebMoney, які торкнулися усіх користувачів. В першу чергу вони спрямовані на захист усіх учасників системи від шахрайських дій.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru