Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

WebMoney. Атестат псевдоніма.

При реєстрації в системі WebMoney, за умовчанням Ваш WMID отримує атестат псевдоніма. Цей вид атестата не дає ніяких переваг в системі WebMoney. З атестатом псевдоніма Ви усього лише маєте можливість проводити не значні по сумі платежі, такі, як оплата мобільного зв'язку або здійснювати прямі перекази не великих сум на гаманці іншого ідентифікатора.

У зв'язку зі змінами в правилах для обмінних пунктів опублікованими в каталозі Мегасток, учасникові системи WebMoney з атестатом псевдоніма не вдасться провести угоду по введенню або виведенню WebMoney.

WebMoney. Заповнення форми формального атестата.

Для здійснення таких операцій Ваш ідентифікатор повинен мати як мінімум формальний атестат з реально існуючими даними П.І.Б., серія і номер паспорта. Формальний атестат видається безкоштовно учасникові системи WebMoney на сайті центру атестації passport.webmoney.ru після введення ним паспортних даних. Як отримати формальний атестат читаємо тут Як отримати формальний атестат.

Основні переваги власника формального атестату для користування обмінним Сервісом :

* поповнювати гаманці через системи банківських платежів, системи грошових переказів, готівкою;
* виводити титульні знаки WebMoney банківським платежем, через системи грошових переказів або на банківську карту.

Як тільки Ви отримаєте формальний атестат у Вас з'явитися можливість здійснювати введення або виведення титульних знаків WebMoney. Проте суми якими Ви збираєтеся оперувати можуть потрапити під обмеження системи WebMoney. Якщо Вам такі обмеження заважають - отримуйте атестат більш високого рівня (початковий або персональний).

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru