Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Сервіс обміну, введення, виведення титульних знаків Webmoney в Дніпропетровську.

WebMoney Дніпропетровськ. Операції з готівкою.

Обмінний пункт WMCHANGER.COM - діє на користь WMID 293064516288. Є офіційним дiлером Webmoney в Дніпропетровську і здійснює автоматичний обмін, введення і виведення WebMoney. Використовуючи сервіс обміну WebMoney в Дніпропетровську, Ви маєте можливість швидкого поповнення гаманців Webmoney за готівковий і безготівковий розрахунок. Також доступні операції по виведенню титульних знаків WebMoney в готівку з отриманням в Дніпропетровську.

Для того, щоб скористатися послугою для введення - виведення WebMoney в Дніпропетровську, Вам необхідно пройти реєстрацію на сервісі WMCHANGER.COM, завантажити в особистий кабінет електронні копії паспорта і повідомити листом або телефонним дзвінком операторові про Ваше бажання використовувати спосіб для операцій з WebMoney - «Готівкою в Дніпропетровську».

Для введення або виведення WebMoney в Дніпропетровську необхідно вибрати буденний день з 10.00 до 18.00, заздалегідь погодивши візит телефонним дзвінком на номери сервісу. Візит необхідно здійснювати особисто, без посередництва знайомих, родичів або інших третіх осіб.

WebMoney Дніпропетровськ. Операції з готівкою.

Отримати готівку за переведені WebMoney в Дніпропетровську можна тільки в національній валюті - гривні. За бажанням і дорученню користувача представник сервісу може виконати процедуру конвертації гривни в іншу валюту в найближчому відділенні банку.

При отриманні від Вас готівки або передачі її Вам за переведені титульні знаки, представник сервісу ОБОВ'ЯЗКОВО зажадає пред'явити цивільний паспорт і звірить його з електронними копіями цивільного паспорта. Усі пред'явлені дані і документи мають бути дійсними і не піддаватися сумніву в їх достовірності. Інакше, операція буде припинена, а інформація про прецедент негайно буде передана арбітрам WebMoney і в правоохоронні служби.

У офісі обмінного сервісу WebMoney в Дніпропетровську постійно ведеться відеоконтроль і проводиться запис відеоматеріалу при угодах з готівкою.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru