Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

OТП Банк.


Історія ОТП Банка.


ОТП Банк

Заснований у 1949 році в Угорщині, як державний комерційний ощадний банк - ОТП Банк (OTP Bank Plc.) після приватизації в 1995 році перейшов до іноземних інвесторів. У держави після приватизації залишилася 1 привілейована або «золота» акція - від звичайної акції вона відрізняється тим, що її утримувач втрачає право голосу на загальних зборах акціонерів і при ліквідації банку, державі виплачується фіксована, вказана в статуті, вартість. Таким чином з державного банку OTP Group виросла в одну з найприбутковіших кредитно-фінансових організацій в Європі, її вартість на 2006 рік складала більше 9 млрд. доларів США.

ОТП Банк після приватизації почав нестримно розвиватися і на даний момент ОТП Банк здійснює діяльність на території України, Росії, Словаччини, Хорватії, Румунії, Болгарії, Сербії, Чорногорії. Клієнтами банку є більше 11млн. людин у 9 країнах світу, які мають можливість працювати з більш ніж 1000 банківських установ. Варто також відмітити високу кваліфікацію і професіоналізм 18200 працівників ОТП Банку. ОТП Банк в Україні.

В Україні ОТП Банк з'явився в 2006 році після придбання OTP Bank Plc - Райффайзенбанка України. Райффайзенбанк України, заснований в 1998 році, як банк з 100% іноземним капіталом до моменту його купівлі OTP Bank Plc. займав одну з лідируючих позицій серед усіх українських банків, входив у десятку найбільших банків України.
Декілька років підряд провідними економічними виданнями в Україні Райффайзенбанк був визнаний, як кращий професійний банк, і найбільш сприятливий банк для розміщення депозитів. З листопада 2006 року Райффайзенбанк був перейменований в ОТП Банк і увійшов до однієї з потужних в Європі фінансових груп - OTP Group.

У Києві розташований головний офіс ОТП Банку. На даний момент ОТП Банк в Україні має велику мережу з 92 відділень і філій банку в 50 містах України. Усі відділення банку обладнані банкоматами. ОТП Банку є учасником мережі "Атмосфера - мережа банкоматів, у яку входять 23 банки України. Таким чином, власники карт мають можливість переводити у готівку гроші через банкомати мережі «Атмосфера», розташованих у більш ніж 200 містах України, у більше 2800 банкоматах з тією ж комісією за зняття готівки, як і у банкоматах свого банку, що випустив карту.

ОТП Банк надає широкий спектр банківських послуг, як для великих корпоративних клієнтів, так і для приватних клієнтів. ОТП Банк продовжує розширювати мережу філій, а також спектр послуг, що надаються. Він є одним з банків, що надають своїм клієнтам найсучасніші електронні технології, такі як: Інтернет банкинг - OTPdirekt, телефонний і мобільний банкинг, що дозволяє клієнтам банку постійно бути в курсі рухів, залишків на рахунках, а також економити час на перекази, як усередині банку, так і за його межами. Однією з переваг ОТП Банку є те, що клієнти банку можуть знімати гроші з поточних рахунків в касах банку без комісії. Комісія за зняття готівки в пластикових карт у банкоматах - 0.8%, в касі банку - 1%. ОТП Банк надає клієнтам послуги, враховуючи їх потреби і особливості бізнесу. Кваліфіковані, професійні фахівці, працюючі в ОТП Банці, пропонують своїм клієнтам обслуговування на європейському рівні.

Способи оплати і сервіси переказів і контролю за станом рахунку в ОТП Банк:
ОТPdirekt - інтернет-банкинг ОТП Банк

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru