Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Інтернет Банк Приват24 - загальний опис.


Приват24

Кожен клієнт Приватбанку може використовувати Інтернет Банк Приват24. Для підключення до Приват24 клієнтові банку необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті Приватбанку. Після того, як з ним зв'яжуться оператори Приват24, йому стане доступний Інтернет Банк Приват24, який є лідером інтернет - платежів в Україні. Доступ до роботи з Інтернет Банком Приват24 можуть отримати як юридичні, так і фізичні особи. Перевага Приват24 в тому, що будь-який клієнт банку у якого є доступ до Інтернет і персональному комп'ютеру, незалежно від його місцезнаходження, може цілодобово, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, здійснювати безліч найрізноманітніших операцій зі своїми рахунками, відкритими в Приватбанку за допомогою Інтернет Банку Приват24. Кожному користувачеві Інтернет Банку Приват24 в аккаунті стають доступні 3 віртуальні рахунки - в гривні, в доларах США і в євро, які користувач може поповнити готівкою, як через будь-яке відділення Приватбанку, так і переказом з карти/рахунку через Приват24.
Підключившись до Приват24, користувач може, не виходячи з будинку здійснювати операції, необхідні для поповнення WM-гаманця і для виведення webmoney на карту Приватбанка. Цьому сприяють наступні можливості в Інтернет Банку Приват24::

Основні послуги Приват24 необхідні для роботи з обмінним сервісом:


Переводити гроші в національній валюті - гривні у будь-який банк України;
Переводити гроші усередині Приватбанку, як в національній валюті, так і в доларах США і євро на рахунки юридичних і фізичних осіб;
Створювати і отримувати перекази через системи грошових переказів: Privat Money , Western Union, Money Gram, SWIFT;
Завжди бути в курсі доступних залишків на рахунках/картах;
У будь-який момент заблокувати, розблоковувати карту, відкрити/закрити карти для оплати через інтернет, підняти ліміт на картах, оформити заявку на отримання, погашення відсотків і кредиту;
Включена можливість плати за товари, послуги через створення платіжної вимоги (для цього необхідно зайти в Інтернет Банк Приват24 і вибрати пункт меню «Платежі» - «Створити» або «Сплатити» залежно від того Ви отримуєте оплату або ж хочете сплатити).

Приват24 переваги:


Інтернет Банк Приват24 економить не лише час клієнта, якому немає необхідності виходити з будинку і стояти в черзі, але також і гроші, оскільки в Приват24 – мінімальні комісії за переказ коштів. Користувач Інтернет Банку Приват24 у будь-який час доби може надати оперативну фінансову допомогу рідним, близьким, друзям. Для цього не потрібно витрачати гроші на купівлю спеціалізованого програмного забезпечення, досить стандартного web -браузера (Internet Explorer, Mozilla Firefox,…) і доступу в Інтернет.
Завдяки офіційному обмінному сервісу WebMoney - wmchanger.com, який є шлюзом між двома системами - WebMoney Transfer і системою електронних платежів Приват24, користувач Інтернет Банку Приват24 може цілодобово і вмить поповнювати гаманець WebMoney в автоматичному режимі і виводити webmoney на карту Приватбанку у будь-який зручний користувачеві час.

Перейти до опису усіх доступних способів поповнення WM-гаманців і виведення webmoney з системи.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru