Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Як обміняти титульні знаки Webmoney Transfer,
використовуючи можливості обмінного сервісу WMchanger.

Інструкція по здійсненню обміну:

Для того щоб зробити обмін, Вам треба:

• Вибрати валютну пару

Виберіть валютну пару (що на що міняєте), поточний курс і стан нашого резерву для здійснення обміну будуть показані після того, як Ви клікните по кнопці "Обмін"(обов'язково звернете увагу на цей показник, оскільки Ви не зможете зробити обмін на суму більше наявного резерву).
Заповните поля реквізитами Ваших гаманців, що беруть участь в обміні.

Натисніть кнопку «Обмін».
Правильне заповнення анкети (клікніть для збільшення)

 

На наступному етапі Система покаже інформацію про обмін. Перевірте, чи усе вірно в умовах обміну.
А саме:
  1. суму, яку ви «Віддаєте» або «Отримуєте» (якщо на обмін однієї з вибраних Вами валют встановлено яке-небудь обмеження, Ви побачите відповідне попередження над формою введення параметрів)
  2. параметри обміну специфічні для вибраної Вами валютної пари (наприклад, номер гаманця або рахунку та інше)

    Уважно віднесіться до заповнення Усіх полів на цій сторінці оскільки по завершеному обміну з неправильними даними (наприклад помилка в номері гаманця одержувача) відмінити або повернути операцію неможливо!
Після зазначення усіх необхідних параметрів, поставте галочку навпроти поля «З правилами ознайомлений і згоден» і натисніть кнопку «Перевірити дані і відправити заявку».
Правильне заповнення анкети (клікніть для збільшення)

 

Далі Система переведе Вас на сторінку, де у Вас є можливість проконтролювати інформацію про обмін. Натиснувши кнопку «Підтвердити» Система переведе Вас на сайт Webmoney, обслуговуючий автоматичні інтерфейси оплат.
Правильне заповнення анкети (клікніть для збільшення)

 

У вікні, що відкрилося, цієї платіжної системи, Вам треба авторизуватися (якщо Ви ще цього не зробили) і буде запропоновано сплатити. Для цього Вам треба виконати усі вимоги і рекомендації по оплаті.

Якщо ця сторінка не відкрилася, то можливе у Вас стоїть блокування на спливаючі вікна, або встановлений занадто високий рівень безпеки Вашого браузеру. Тимчасово дозвольте спливаючі вікна для нашого сайту (або додайте наш сайт в список виключень, якщо Ви маєте намір часто користуватися нашими послугами). Поставте рівень безпеки Вашого браузеру на «середній» за умовчанням, це для IE. Для усіх інших браузерів Вам треба дозволити роботу скриптів, елементів ActiveX і cookies.

Правильне заповнення анкети (клікніть для збільшення)
Ні в якому разі не здійснюйте прямих переказів на наші гаманці, це категорично заборонено!
Сервіс просто не обробить Ваш переказ, а чекатиме, коли Ви сплатите відповідно до алгоритму описаному Системою. І відповідно обмін завершений не буде. Звичайно служба підтримки після Вашого листа знайде переказ і поверне Вам гроші, але це потребує значно більше часу.


Після оплати, Сервіс перевірить факт зарахування грошей на наш гаманець, і зробить переказ замовленої Вами суми обміну на вказаний Вами гаманець.

Якщо платіж з Вашого гаманця на наш пройшов успішно, і не виникло жодних проблем (ні із зв'язком, ні з платіжною системою, ні із зарахуванням коштів на наш гаманець і так далі), то Сервіс покаже Вам сторінку з інформацією про успішне завершення обміну.


Про свої дії Сервіс повідомлятиме Вас у повідомленнях в WebMoney Keeper.
Ми завжди настійно рекомендуємо вказувати свої реально існуючі дані.


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru