Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська
Введення або купівля WebMoney здійснюється користувачем на Сервісі WMchanger декількома способами.
Серед них, як автоматичні онлайн способи, так і не автоматичні - оффлайн.
Деякі способи доступні за умовчанням, для включення інших необхідно повідомити адміністраторові Сервісу про Ваш намір їх використовувати, і Вам підключать цю можливість.
Автоматичні способи для введення WebMoney доступні за умовчанням усім користувачам. З неавтоматичних доступний за умовчанням тільки один - поповнення WebMoney через відділення Приватбанку. Для усіх користувачів, у тому числі і для зареєстрованих, включені ліміти на суми (до еквіваленту 250 usd) і кількість (до 10 операцій) угод на добу. Для збільшення лімітів необхідно зареєструватися на Сервісі WMchanger і повідомити адміністратора Сервісу про Ваше бажання підняти ліміти.

Автоматичні способи поповнення WebMoney:

1. Поповнення WebMoney через систему інтернет-банкинга Приватбанку - Приват24 (доступний за умовчанням усім користувачам). Цей спосіб може бути успішно використаний користувачами Приватбанку, що мають реєстрацію в Приват24. Зарахування WebMoney після оплати користувачем коштів через автоматичний інтерфейс Приват24 здійснюється Сервісом вмить.
2.Пополнение WebMoney картою VISA.
(доступний за умовчанням усім користувачам)
Для реалізації цієї можливості Сервіс використовує автоматичні інтерфейси системи LIQPAY (Приватбанк), що дозволяють проводити оплату картами VISA будь-якого банку світу. При успішній оплаті картою VISA, кошти WebMoney зараховуються користувачеві автоматично і вмить.

Не автоматичні способи поповнення WebMoney :

1. Поповнення WebMoney через відділення Приватбанку.
(доступний за умовчанням усім користувачам)

У тих випадках коли у користувача немає доступу до інтернет-банкингу Приват24 або користувач не є клієнтом Приватбанку, одним із рішень для введення WebMoney може стати поповнення WebMoney через відділення Приватбанку. Прийнявши рішення про поповнення WebMoney через відділення Приватбанку, користувач формує заявку для отримання WebMoney і відповідно до банківських реквізитів Сервісу, які користувач отримує на свій WebMoney Keeper, виконує оплату в будь-якому відділенні Приватбанку, а після оплати інформує Сервіс - повідомляючи ідентифікатор угоди (доступний в особистому кабінеті або в повідомленні, що присилається Сервісом на WebMoney Keeper користувача). Після перевірки факту оплати оператор завершить процедуру введення WebMoney на гаманець користувача.

2. Поповнення WebMoney через Укрсоцбанк. Поповнити WebMoney через Укрсоцбанк можуть, як клієнти Укрсоцбанку, так і користувачі, що не мають рахунку або карти в Укрсоцбанку. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включення для Вас способу роботи через Укрсоцбанк. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі, після натиснення на кнопку "Обмін" у способах поповнення WebMoney, Вам стане доступна опція "через Укрсоцбанк". Поповнюючи WebMoney через Укрсоцбанк користувач формує заявку для отримання WebMoney і відповідно до банківських реквізитів Сервісу, які користувач отримує на свій WebMoney Keeper, виконує оплату в будь-якому відділенні Укрсоцбанку. Рекомендуємо ознайомитися з системою інтернет-банка Укрсоцбанку. Ставши користувачем цієї системи у Вас з'явиться можливість виконувати оплату вмить і видалено без необхідності візиту у відділення Укрсоцбанку.
Не бажаючи використовувати інтернет-банкинг Укрсоцбанку, Ви можете поповнювати рахунок Сервісу готівкою у відділенні Укрсоцбанку. При поповненні готівкою рахунку і карти в Укрсоцбанку, фактичне зарахування коштів відбувається на наступний банківський день. Хочемо відмітити, що банкомати Укрсоцбанку дозволяють власникам карт Укрсоцбанку здійснювати переведення на адресу інших клієнтів банку. За бажання можете використовувати і цю можливість.
3. Поповнення WebMoney через Універсал Банк. Поповнити WebMoney через Універсал Банк можуть, як клієнти Універсал Банку, так і користувачі, що не мають рахунку або карти в Універсал Банці. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включення для Вас способу роботи через Універсал Банк. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі, після натиснення на кнопку "Обмін" у способах поповнення WebMoney Вам стане доступна опція «через Універсал Банк». Поповнюючи WebMoney через Універсал Банк користувач формує заявку для отримання WebMoney і відповідно до банківських реквізитів Сервісу,які користувач отримує на свій WebMoney Keeper, виконує оплату в будь-якому відділенні Універсал Банк. Рекомендуємо ознайомитися з системою інтернет-банка Універсал Банку. Ставши користувачем цієї системи у Вас з'явиться можливість виконувати оплату вмить і видалено без необхідності візиту у відділення Універсал Банку.
Не бажаючи використовувати інтернет-банкинг Універсал Банку, Ви можете поповнювати рахунок Сервісу готівкою у відділенні Універсал Банку. При поповненні готівкою рахунку і карти в Універсал Банці, фактичне зарахування коштів відбувається на наступний банківський день.
4.Поповнення WebMoney через Райффайзен Банк Аваль. Пополнить WebMoney через Райффайзен Банк Аваль могут, как клиенты Райфайзен Банк Аваль, так и пользователи, не имеющие счета или карты в Райффайзен Банк Аваль. Для этого нужно зарегистрироваться в системе Сервиса WMchanger и отправить заявку на включение для Поповнити WebMoney через Райффайзен Банк Аваль можуть, як клієнти Райффайзен Банк Аваль, так і користувачі, що не мають рахунку або карти в Райффайзен Банк Аваль. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включення для Вас способу роботи через Райффайзен Банк Аваль. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі, після натиснення на кнопку "Обмін" у способах поповнення WebMoney Вам стане доступна опція «через Райффайзен Банк Аваль». Поповнюючи WebMoney через Райффайзен Банк Аваль, користувач формує заявку для отримання WebMoney і відповідно до банківських реквізитів Сервісу, які користувач отримуює на свій WebMoney Keeper, виконує оплату в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль. Райффайзен Банк Аваль не надає послуги інтернет-банка фізичним особам, тому процедуру поповнення рахунку Сервісу можна провести тільки через операціоніста у відділенні Райффайзен Банку Аваль. Фактичне зарахування коштів на рахунок Сервісу відбувається в цей же або на наступний банківський день.

Поповнення WebMoney через системи грошових переказів
Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, СОФТ, АВАЛЬ-ЕКСПРЕС.

Western Union
MoneyGram
PrivatMoney
СОФТ
АВАЛЬ-ЕКСПРЕС
Усі способи поповнення WebMoney через системи грошових переказів вимагають включення налаштувань для конкретного способу Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, СОФТ або АВАЛЬ-ЕКСПРЕС. Для цього подайте заявку на включення способу який Ви вибрали для себе. Після здійснення платежу на реквізити, що поступили на Ваш WebMoney Keeper - повідомите про цей факт оператора Сервісу. Після успішної перевірки платежу, що поступив від Вас, оператор Сервісу завершить переведення WebMoney на Ваші гаманці в системі WebMoney.


Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат "Online". З 10.00 до 18.00 в буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Служба пiдтримки користувачiв Створити звернення до служби підтримки
Електронна пошта:: Відправити електронний лист.
 

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru