Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

Поповнення Webmoney через Приватбанк реалізоване на Сервісі WMchanger двома способами.


Перший спосіб купити WebMoney через Приватбанк


Найшвидший для введення WebMoney на свій гаманець - це використання системи інтернет банкинга Приватбанку -Приват24.
Цей спосіб дозволяє користувачам Приват24 купити WebMoney використовуючи свій аккаунт в Приват24. Купівля WebMoney у разі використання Приват24 можлива в будь-якому місці, де у користувача є доступ до інтернет. Це може бути особиста квартира, офіс або заміський будинок. А враховуючи стрімкий розвиток мобільного інтернет, користувач може купити WebMoney знаходячись в подорожі або діловій поїздці.
Детальний, покроковий алгоритм купівлі WebMoney описаний у відповідному розділі, де присутня інформація, яка дає можливість отримати представлення навіть початкуючому користувачеві систем WebMoney і Приват24 які необхідно робити дії для того, щоб купити WebMoney використовуючи інтернет банкинг Приватбанку - Приват24.

Другий спосіб купити WebMoney через Приватбанк


Більш характерний для використання офф-лайн системами прийому платежів, проте він досі залишається актуальний для того, щоб користувач міг купити WebMoney і перерахувати на рахунок Сервісу кошти. В цьому випадку оплата по рахунку виставленому за купівлю WebMoney виконується користувачем через відділення Приватбанку на карту або рахунок вказуваний Сервісом, що присилається користувачеві в його WebMoney Keeper після оформлення заявки на купівлю WebMoney вибираючи опції способу - на карту/рахунок Приватбанку - через відділення банку.
Платити через відділення Приватбанку буває актуально у випадках відсутності доступу до автоматичних платіжних інтерфейсів. Тобто користувач не має зареєстрованого аккаунту в системі Приват24 або, як іноді буває, автоматичний платіжний інструмент Приват24 не доступний із-за технічних модернізацій що проводяться співробітниками Приватбанку або перевантаження інтернет каналу у напрямі серверів Приват24. Проте такі випадки бувають украй рідко і якщо Ви збираєтеся регулярно купувати WebMoney, то постарайтеся стати користувачем Приват24. Це заощадить Ваш особистий час і гроші, які Ви не витратите на візити у відділення банку і оплату комісій що значно перевищують комісії Приват24.

Нижче наводиться два посилання на опис алгоритмів купівлі WebMoney використовуючи Сервіс WMchanger через Приватбанк:

Описание пошагового алгоритма действий пользователя при пополнении счета WebMoney через интернет - банкинг Приват24.
Как пополнить кошелек Webmoney через кассу КБ «Приватбанк».

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru