Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська
Вивидення або продаж WebMoney виконується користувачем на Сервісі WMchanger декількома способами.
Серед них, як автоматичні онлайн способи, так і не автоматичні - оффлайн.
Деякі способи доступні за умовчанням, для включення інших необхідно повідомити адміністраторові Сервісу про Ваш намір їх використовувати і Вам підключать цю можливість.
Автоматичні способи для виведення WebMoney доступні за умовчанням усім користувачам. Неавтоматичних, доступних за умовчанням способів для виведення WebMoney, немає. Для усіх користувачів, у тому числі і для зареєстрованих, включені ліміти на суми (до еквіваленту 250 usd) і кількість (до 10 операцій) угод на добу. Для збільшення лімітів необхідно зареєструватися на Сервісі WMchanger і повідомити адміністратора Сервісу про Ваше бажання підняти ліміти.

Автоматичні способи виведення WebMoney:

1. Виведення WebMoney на карту або рахунок Приватбанку
(доступний за умовчанням усім користувачам).
Цей спосіб може бути успішно використаний користувачами Приватбанку, які мають карту або рахунок в Приватбанку. Зарахування коштів після оплати користувачем WebMoney відбувається автоматично і проводиться Сервісом вмить. Зарахування коштів на рахунки і карти користувачів відбувається відповідно до регламенту обслуговування карти або рахунку в Приватбанку. Регламент обслуговування Ви можете уточнити в службі підтримки користувачів Приватбанку. Якщо Ваша карта або рахунок підтримують моментальне поповнення - кошти Ви побачите протягом 5 хвилин на своєму рахунку в Приватбанку. Якщо кошти не зараховані, але Ви упевнені, що зробили переведення на гаманці Сервісу - повідомте про це в службу підтримки WMchanger і вкажіть ідентифікатор угоди.
2.Виведення WebMoney на карту VISA.
(доступний за умовчанням усім користувачам)
Для реалізації цієї можливості Сервіс використовує автоматичні інтерфейси системи LIQPAY (Приватбанк), що дозволяють проводити оплати на карти VISA будь-якого банку світу. При виведенні WebMoney на карту VISA, кошти переказуються користувачеві вмить. Зарахування коштів на карту користувача відбувається відповідно до регламенту банку того, що випустило карту.

Не автоматичні способи виведення WebMoney:

1. Виведення WebMoney на карту/рахунок Укрсоцбанку. Спосіб доступний лише резидентам України. Вивести WebMoney через Укрсоцбанк можуть клієнти Укрсоцбанку, які мають рахунки або карти в Укрсоцбанку. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включеня для Вас способу роботи через Укрсоцбанк. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі, після натиснення на кнопку "Обмін" " у способах виведення WebMoney Вам стане доступна опція "через Укрсоцбанк". Виконуючи виведення WebMoney через Укрсоцбанк користувач формує заявку для отримання грошових коштів і проводить оплату WebMoney, переводячи титульні знаки на гаманці Сервісу. Надалі оператор в ручному режимі переказує кошти на реквізити в Укрсоцбанку, вказані користувачем у заявці. Термін обробки заявки - 1 банківський день. Після обробки заявки кошти зараховуються користувачеві вмить.
2. Виведення WebMoney на карту/рахунок Універсал Банку. Спосіб доступний лише резидентам України. Вивести WebMoney через Універсал Банк можуть клієнти Універсал Банку, які мають рахунки або карти в Укрсоцбанку. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включення для Вас способу роботи через Універсал Банк. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі, після натиснення на кнопку «Обмін» в способах виведення WebMoney Вам стане доступна опція «через Універсал Банк». Виконуючи виведення WebMoney через Універсал Банк, користувач формує заявку для отримання грошових коштів і проводить оплату WebMoney, переводячи титульні знаки на гаманці Сервісу. Надалі оператор у ручному режимі переказує кошти на реквізити в Універсал Банці вказані користувачем в заявці. Термін обробки заявки - 1 банківський день. Після обробки заявки кошти зараховуються користувачеві вмить.
3.Виведення WebMoney на карту/рахунок Райффайзен Банк Аваль. Спосіб доступний лише резидентам України. Вивести WebMoney через Райффайзен Банк Аваль можуть клієнти Райффайзен Банк Аваль, які мають рахунки або карти в Райффайзен Банк Аваль. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включення для Вас способу роботи через Райффайзен Банк Аваль. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі після натиснення на кнопку "Обмін" в способах виведення WebMoney Вам стане доступна опція "через Райффайзен Банк Аваль". Виконуючи виведення WebMoney через Райффайзен Банк Аваль, користувач формує заявку для отримання грошових коштів і проводить оплату WebMoney, переводячи титульні знаки на гаманці Сервісу. Надалі оператор в ручному режимі переказує кошти на реквізити в Райффайзен Банк Аваль, вказані користувачем у заявці. Термін обробки заявки - 1 банківський день. Після обробки заявки кошти зараховуються користувачеві вмить.

Виведення WebMoney через системи грошових переказів
Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, СОФТ, АВАЛЬ-ЕКСПРЕС.

Western Union
MoneyGram
PrivatMoney
СОФТ
АВАЛЬ-ЕКСПРЕС
Вивести WebMoney через системи грошових переказів Western Union, MoneyGram, PrivatMoney, СОФТ, АВАЛЬ-ЕКСПРЕС можуть абсолютно усі користувачі. Для цього треба зареєструватися в системі Сервісу WMchanger і відправити заявку на включення для Вас відповідного способу роботи через системи грошових переказів. Коли налаштування буде виконано - в розрахунковій формі після натиснення на кнопку "Обмін" у способах виведення WebMoney Вам стане доступна одна або декілька опцій для роботи через системи грошових переказів "Western Union", "MoneyGram", "PrivatMoney", "СОФТ", "АВАЛЬ-ЕКСПРЕС",. Виконуючи виведення WebMoney через системи грошових переказів, користувач формує заявку для отримання грошових коштів і проводить оплату WebMoney, переводячи титульні знаки на гаманці Сервісу. Надалі оператор в ручному режимі переказує кошти на реквізити вказані користувачем в заявці. Термін обробки заявки - 1 банківський день. Після обробки заявки кошти зараховуються користувачеві протягом 10-15 хвилин. Паролі і коди для отримання коштів відісланих Вам системами грошових переказів, користувач отримує на свій WebMoney Keeper.


Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат "Online". З 10.00 до 18.00 в буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Служба пiдтримки користувачiв: Створити звернення до служби підтримки
Електронна пошта: Відправити електронний лист.
 

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru