Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська
Для того, щоб здійснити виведення WebMoney на карту або рахунок в КБ «Приватбанк», необхідно:
1.На сайті wmchanger.com в полі «ВІДДАЄТЕ» вибрати тип титульних знаків, які Ви віддаєте - WMU, WMZ, WME .
ВИВЕДЕННЯ WEBMONEY
ПО КРОКАХ
Виведення WebMoney на карту Приватбанку Крок 1 (натисніть для збільшення) КРОК ПЕРШИЙ
2. У полі «ОТРИМУЄТЕ» вибрати тип валюти, яку хочете отримати, - ГРИВНЯ, ДОЛАР США, ЄВРО.
Виведення WebMoney на карту Приватбанку Крок 2 (натисніть для збільшення) КРОК ДРУГИЙ
3. Натиснути кнопку «ОБМІН», після чого з'явиться форма, яку необхідно заповнити.
У полі «Спосіб» вибирайте «на карту/рахунок Приватбанку».
Виведення WebMoney на карту Приватбанку Крок 3 (натисніть для збільшення) КРОК ТРЕТІЙ
4. Заповнить поля, що залишилися – «П.І.Б.», «номер і серія паспорту» і поставте галочку у віконці «З правилами ознайомлений і згоден». Якщо Ви хочете ознайомитися з правилами, натисніть на «З правилами ознайомлений і згоден». Після того, як Ви прочитаєте правила, поставте галочку і натисніть «Перевірити введені дані» і у разі успішної перевірки «Відправити заявку адміністраторові».  
Виведення WebMoney на карту Приватбанку Крок 5 (натисніть для збільшення) КРОК ЧЕТВЕРТИЙ
5. Після того, як Ви натиснули на кнопку «Відправити заявку адміністраторові», Вас переведе на сторінку договору про поступку прав вимоги, а у Ваш WebMoney Keeper прийде повідомлення, в якому будуть вказані подробиці про умови виконання заявки.  
Виведення WebMoney на карту Приватбанку Крок 8 (натисніть для збільшення)
Прийміть договір натиснувши «Підтвердити» у «ДОГОВОРІ ПОСТУПКИ І ОБЛІКУ ПРАВ ВИМОГ»
КРОК П'ЯТИЙ

Повідомлення поступає в WebMoney Keeper:

Здрастуйте!

При подачі заявки на обмін 100 WMZ на 760.32 Грн. на карту/рахунок Приватбанку карта/рахунок Приватбанк: `****************`, Вами був обраний спосіб, відповідно до якого WMchanger зробить переказ коштів автоматично. Продовжуйте процедуру оплати відповідно до рекомендацій Cервису.
Якщо сторінка оплати була закрита, Ви можете продовжити платіж по цьому посиланню:
http://wmchanger.com/pay/gate-wm.html?k_transaction=176037
Ваша заявка буде дійсна 30 хв.

Ідентифікатор Вашої угоди в системі: 4958

Обробка поповнень рахунків у Приватбанку здійснюється протягом декількох секунд, після отримання від Вас переведення. Проте, гарантованим часом можна вважати тільки час який офіційно регламентується Приватбанком. Максимальний час поповнення - 1 банківський день.

6. Після того як Ви звірили і прийняли умови договору, WMchanger переведе Вас на сторінку оплати формовану сервісом WebMoney для автоматичного прийому платежів.


КРОК ШОСТИЙ
7. Ще раз перевіривши інформацію про платіж, натискайте кнопку "Сплатити" " Вас переадресує на сторінку введення коду підтвердження.
КРОК СЬОМИЙ
8. Введіть код підтвердження платежу у вікні що з'явилося після натиснення кнопки "Далі".  
КРОК ВОСЬМИЙ
9. Якщо усе вірно, далі Ви побачите вікно мерчанта WebMoney. Якщо у Вашому WebMoney Keeper відкрито декілька гаманців одного типу - виберіть гаманець вказаний в заявці. Будьте уважні. Система WMchanger не приймає і не враховує платежі зроблені з гаманця відмінного від указаного в заявці.
КРОК ДЕВ'ЯТИЙ
10. Натиснувши на кнопку "Платіж підтверджую" Ви завершите переведення на гаманець Сервісу. Вам буде показана сторінка про успішне проведення платежу на користь продавця.
КРОК ДЕСЯТИЙ
Повернувшись на сайт WMchanger Ви побачите ще одне підтвердження про успішну оплату.  
 
Надалі процедурою безпосереднього переведення на Ваші реквізити в Приватбанку займається відповідний цьому способу автоматичний інтерфейс. Виведення коштів Сервісом на карту Приватбанку робиться автоматично і вмить. Якщо на Вашу карту або рахунок за регламентом обслуговування Приватбанком кошти повинні зараховуватися вмить, то через 5 хвилин Ви побачите отримані кошти на своєму рахунку або карті.Так само Ви отримаєте в WebMoney Keeper повідомлення про успішне переведення приблизно наступного змісту:
30.05.10 19:09 e-com.dp.ua: aAYLQ2501002789423 2010-05-30 19:09:21 ПIБ UAH 760 проведений
Уточнити надходження коштів перерахованих Сервісом Ви можете в службі підтримки клієнтів Приватбанку або в будь-якому банкоматі Приватбанку використовуючи карту на яку було виконано переведення.
Якщо Ви упевнені, що зробили переведення титульних знаків Webmoney, а кошти Вам не поступили - повідомте про цей факт в службу підтримки WMchanger. Вам допоможуть розібратися в ситуації, що склалася, і дадуть відповідні рекомендації для подальших дій.
Зареєстровані в системі WMchanger користувачі можуть контролювати статус заявки в особистому кабінеті.
 


Довідкова інформація по інтернет сервісу WMchanger.com:
 
Пряме посилання на реєстрацію в WMchanger: Реєстрація в WMchanger.
Пряме посилання на службу підтримки користувачів WMchanger. Чат "Online". З 10.00 до 18.00 в буденні дні: Онлайн-консультації в WMchanger.
Служба пiдтримки користувачiв Створити звернення до служби підтримки
Електронна пошта: Відправити електронний лист.
 


Довідкова інформація по інтернет банкингу Приватбанку (Приват24):
 
Пряме посилання на реєстрацію або підключення до Приват24: Реєстрація/підключення в Приват24
Пряме посилання на службу підтримки клієнтів Приват24. Чат "Online": Онлайн-консультації в Приват24
Телефони Приват24: Безкоштовний телефон: 8-800-500-00-30
 
телефон : (380) 562-390-000
факс : (380) 562-390-271
Електронна пошта: hotline@pbank.com.ua
 

Обговорення статті у форумі

20.11.10 16:18 andrey dot sergienko at gmail dot com

А как можно привязать виртуальную карту Приват-банка visa-internet? Ее ведь физически не существует - я не могу прислать ее фото.

20.11.10 16:27 ecom_wm

Если бы мы знали, то обязательно ответили на этот вопрос. WMID обменника - такой же участник webmoney как и все остальные. Опираемся только на официальную информацию. Думаю, что это вопрос больше к сапорту webmoney чем к нам. Если появится какая либо информация по этому вопросу - обязательно разместим здесь.

22.11.10 21:11 influxd at gmail dot com

Скажите, а возможен ли вывод денег не на свой, а на чужой счет в ПриватБанке?

22.11.10 21:22 ecom_wm

Вывод средств в пользу третьих лиц запрещен. Не советуем вам даже пытаться это сделать. Наживёте проблему в виде блокировки арбитража webmoney. Делайте все по правилам. Выводите webmoney на свою карту, а со своей карты совершайте переводы куда захотите.

Уважаемые пользователи, будьте внимательны. Этот вопрос уже поднималcя в теме форума Перевод Webmoney с своего кошелька на счет в Приватбанке другого человека

Также можно прочитать статью Обмен в пользу третьих лиц запрещен.

support.wmchanger.com

15.12.10 08:23 lotta

Подскажите, пожалуйста, как вывести деньги с кошелька Кипер Мини, там нет графы вывод средств?

15.12.10 08:33 ecom_wm

Задайте этот вопрос на официальном форуме системы forum.webmoney.ru

26.01.11 11:27 kola_kiler2

Сколько времени переводит WebMoney на карту ПриватБанка????

28.01.11 15:15 ecom_wm

Уважаемый Микола!

Отправка средств на карту Приватбанка производится сразу после вашей оплаты титульными знаками. Фактическое зачисление средств банком - по регламенту обслуживания вашей карты.
Об этом писали здесь: Какая карта Приватбанка более всего подходит для ввода - вывода Webmoney

«Для вывода WebMoney на карту Приватбанка желательно открыть «Мгновенную» или “Visa Classic” – как правило, средства зачисляются моментально . Карту моментального выпуска вы можете получить в любом отделении Приватбанка. Для этого нужно обратиться к операционисту Приватбанка и предъявить гражданский паспорт и справку о присвоении идентификационного кода. При получении наличных с таких карт в банкомате Приватбанка комиссия составит 1%, а при расчетах в торговых сетях через терминалы комиссия отсутствует.

Существуют зарплатные, студенческие, для получения пособия и другие социальные карты. Наш сервис не рекомендует их к использованию для покупки или продажи WebMoney из за отсутствия моментального зачисления в регламенте обслуживания таких карт банком. Каждый тип карт обслуживается по отдельному регламенту в соответствии с которым и происходит списание или пополнение находящихся на них средствах. Регламент обслуживания лично Вашей карты нужно уточнять самостоятельно в отделениях Приватбанка. Также по этому вопросу Вас проконсультируют в службе поддержки клиентов Приватбанка и пользователей интернет - банкинга Приват24.»

Так же рекомендуем к прочтению Вывод WebMoney в Приватбанк

support.wmchanger

29.01.11 09:41 kola_kiler2

Я не могу перевести деньги выбивает что не прошло еще 7 дней после регестрации! Можно как-то перевести не чикаючы этих 7 дней???????

29.01.11 11:35 ecom_wm

Нет. Такая операция не возможна для WMID  с момента регистрации которых не прошло 7 дней.

«409 – с момента регистрации в системе userinfo/wmid еще не прошло 7 суток» -
«Это означает, что Вы зарегистрировали идентификатор(WMID) совершенно недавно. Для таких пользователей система WebMoney накладывает запрет на операции в системе. Для совершения процедур ввода - вывода титульных знаков Вам необходимо дождаться пока пройдет 7 дней с момента регистрации в системе WebMoney. Делается это для того, что бы мошенники не использовали свежезарегистрированные идентификаторы для воровства и последующего вывода титульных знаков из системы WebMoney. »

Так же почитайте о существующих ограничениях :
Новичкам

support.wmchanger

02.03.11 16:20 Ender

Не получается Мгновенную карту Виза Приватбанка зарегистрировать в системе Вебмани нужен договор с банком, а его нет, тк он оферта.

03.03.11 10:35 ViTVetal

Здравствуйте!
Можно ли вывести webmoney на студенческую карточку Приватбанка таким способом и через какой срок деньги поступят на карту?

03.03.11 15:58 ViTVetal

Спасибо. я её читал, но там написано, что на студенческую карточку не рекомендуется!
Но можно или нет? И как долго ждать перевод?

03.03.11 21:33 Kolerts

При большом желании можно. Но моментального зачисления не ждите. Точные сроки по своей карточке, как и указано в статье, Вы можете узнать только в ПриватБанке. Скорее всего речь будет идти о трёх днях или около того.

18.04.11 19:26 ecom_wm

Олег, каким образом IBOX относится к WMchanger.com?
Для получения информации по интересующему вас вопросу используйте соответствующие тематике вопроса источники.
Мы IBOX не занимаемся.

support.wmchanger

20.04.11 04:58 Cancer

На главной странице Вашего сайта есть инфо:
«С 28/04/2011 будет введен запрет на использование непроверенных банковских карт для операций вывода средств из системы через обменные пункты.»

В перечне рекомендованных карт (для вывода WM) указана Мгновенная, но она не именная.
Как её привязать к WMID?

13.05.11 22:12 walter

Здраствуйте! Помогите пожалуйста, вот я получил карту Мгновенная ПриватБанк как и рекомендовали, но вот проблема она не именная и привязать неполучается! Как привязать то, кто подскажет а???

Переглянути всі коментарі у режимі форуму. Всього коментарів: 30


Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru