Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Работаем. Сервис в онлайн режиме.

РусскийEnglishУкраїнська

Переказати WebMoney.

Як переказати WebMoney на свій гаманець?Переказати WebMoney

Для того щоб розраховуватися в системі WebMoney користувачеві необхідно мати свій гаманець. Розрахунки в електронній платіжній системі WebMoney завжди відбуваються між гаманцями однакових типів. Приміром переказати WebMoney можна з гаманця Z на гаманець Z, з гаманця U на гаманець U.

Після того, як Ви пройшли реєстрацію в системі WebMoney, Вам буде присвоєний унікальний номер - WMID. Для того щоб переказати WebMoney Ви самостійно створите необхідні гаманці і зможете переводити WebMoney на гаманці такого ж типу.

За допомогою системи моментального переказу WebMoney - WMchanger, будь-який користувач з атестатом не нижче формального і завантаженими в Центр атестації електронними копіями паспорта, що пройшли перевірку, зможе переказати WebMoney на свій гаманець.

Зверніть увагу, що з 15 квітня 2010 року в системі WebMoney заборонено обмінним сервісам здійснювати перекази на користь третіх осіб. Ця заборона торкається як введення, так і виведення WebMoney. Переказати WebMoney через WMchanger можна тільки на власний ідентифікатор, а вже після отримання переказу від WMchanger, Ви можете переказати WebMoney на будь-який реквізит в системі WebMoney на власний розсуд.

Переказати WebMoney на свій гаманець, використовуючи WebMoney, можна декількома способами. Серед них найшвидший і максимально поширеніший серед користувачів WebMoney - переказ WebMoney через Приват24.
Детальніше про те як переказати WebMoney за допомогою Приват24 читайте в статті з додатковою інформацією за цим способом переказу і покрокову інструкцію, що показує які саме треба зробити кроки для того щоб переказати WebMoney на свій гаманець.
WMchanger не обмежується одним способом для того щоб переказати WebMoney. У його арсеналі доступні перекази WebMoney на карту Райффайзен Банк Аваль, Укрсоцбанк, Універсал Банк, Вестерн Юніон, Маніграм, СОФТ, Приватмані та багато інших. Загальний опис доступних способів переказу WebMoney через обмінний сервіс WMchanger доступний по цьому ссылке.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru