Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Работаем. Сервис в онлайн режиме.

РусскийEnglishУкраїнська

Введення WebMoney через Приватбанк.

Введення WebMoney через Приватбанк. Опис способів введення WebMoney через Приватбанк.


Введення WebMoney через Приватбанк

У світі існує не мало електронних платіжних систем і банківських структур, які використовують як комунікацію для розрахунків - програмні комплекси для роботи в інтернет. З боку електронних платіжних систем можна виділити одну, яка швидко розвивається і має найбільшу функціональність - WebMoney.

Проводячи аналогію з ЕПС, але у банківській сфері, обов'язково варто відмітити найбільш потужний в плані розвитку послуг, що надаються інтернет банком Приват24 - Приватбанк. Використовуючи інтернет банк від Приватбанку користувачам стають доступні моментальні розрахунки, контроль рухів коштів і безліч інших послуг серед яких, як не дивно, але не є присутнім введення webmoney через Приватбанк.

Цю функцію беруть на себе офіційні обмінні пункти системи WebMoney. Комерційні структури розміщують автоматичні програмні комплекси на інтернет порталах і за допомогою автоматичних платіжних інструментів, що надаються Приватбанком, проводять прийом платежів введення webmoney для користувачів цієї системи.

У числі офіційних обмінних пунктів системи WebMoney знаходиться Сервіс по введенню WebMoney - WMchanger.com. Введення WebMoney через Приватбанк доступне усім користувачам і припускає два способи:

Введення webmoney через відділення Приватбанку

Введення WebMoney через Приват24Найцікавіше введення webmoney через інтернет банк Приватбанку - Приват24. Цей спосіб дозволяє не покидаючи свого місцезнаходження зробити введення WebMoney зі свого рахунку або карти в Приватбанку. Для цього досить бути користувачем системи інтернет банку Приват24.

Якщо користувач не є клієнтом Приватбанку і з якої-небудь причини не використовує інтернет банк Приват24, то у нього є можливість зробити введення webmoney через приватбанк використовуючи відділення банку. Для цього необхідно подати заявку на введення webmoney вибираючи в способах: «на карту/рахунок Приватбанка» - « Через відділення банку». Після підтвердження усіх даних і відправки заявки адміністраторові, по внутрішній пошті в WebMoney Keeper користувача приходить повідомлення, що містить реквізити для оплати. Зробивши оплату і повідомивши у службу підтримки користувачів WMchanger.com, користувач завершує введення webmoney на свої гаманці через Приватбанк.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru