Вы используете не рекомендуемую версию браузера. Подробнее...
WMCHANGER - ДІЛЕР WEBMONEY В УКРАЇНІ
Пiдтримка

Працює сервіс автоматичного прийому заявок і оплат.

РусскийEnglishУкраїнська

WebMoney гроші.

WebMoney деньги - WMchanger.com

WebMoney є електронною платіжною системою. Операції в системі WebMoney відбуваються через електронні гроші WebMoney - титульні знаки. Кошти в WebMoney зберігаються на електронних гаманцях, що є аналогами рахунків. Користувачі системи WebMoney мають можливість передавати миттєво електронні гроші іншим користувачам системи або отримувати гроші WebMoney. У зв'язку з тим, що гаманці в ЕПС WebMoney «прив'язані» до певного типу грошей WebMoney - можливий обмін електронних грошей на біржі WebMoney або через офіційні обмінні пункти.

Для відкриття гаманця, Вам необхідно викачати з сайту WebMoney і встановити програму WM keeper. Зареєструвавшись Ви отримаєте унікальний номер у системі, який називається WMID. Після цієї процедури Вам стане доступне створення будь-якої кількість гаманців для різних типів електронних грошей в WebMoney.

Електронні гроші в WebMoney мають досить високий рівень захищеності від злому і розкрадань, оскільки система надає масу інструментів, що підвищують рівень безпеки при володінні електронними грошима в WebMoney.

Окрім грошей WebMoney існують й інші електронні гроші, проте на території пострадянського простору гроші WebMoney мають найбільше поширення і представлені різними сервісами по введенню - виведенню електронних грошей, інтернет - магазинами, біржами по обміну електронних грошей.

Електронні гроші WebMoney, як і інші електронні гроші не мають юридичного статусу грошей. Проте, в усіх країнах, де гроші WebMoney представлені існують організації, що є гарантами по обміну грошей WebMoney на реальні гроші.

Використовуючи WMchanger Ви маєте можливість оперувати електронними грошима WebMoney. Доступний автоматичний і моментальний обмін електронних грошей WebMoney, а так само їх введення або виведення в реальні гроші.

Вхід
© 2008-2013
www.webmoney.ru www.webmoney.ru